Uč sa po novom na www.oskole.sk

fotoNový školský rok je tu a  učenie sa riadne rozbieha. Našťastie to už nie je ako kedysi – len o knihách a zošitoch. Moderné technológie, hlavne internet, neobišli ani školu. Už rok je vám k dispozícii portál www.oskole.sk, ktorý je vašou super pomôckou pri štúdiu a výborné miesto na virtuálne stretnutia.

Čo na www.oskole.sk nájdete?
Predovšetkým učivo nielen v textovej podobe, ale aj ako jedinečné video lekcie. Vďaka nim máte svojich virtuálnych učiteľov doma stále, keď ich potrebujete. Takže už nie je problém ak vymeškáte vyučovaciu hodinu alebo vám učivo nie je jasné, nájdete tu kompletný výklad, ktorý je skvelá osnova premeškanej učebnej látky. Internetová škola vám dá aj super prípravu na rôzne testy a písomky. Svoje vedomosti si môžete otestovať v samostatnej sekcii Testy. Tam zistíte, čo by ešte bolo dobré sa doučiť a zároveň sa dozviete veľa zaujímavých informácií, ktoré môžete ďalej využiť.

V obľúbenej internetovej škole však nie je len učivo, ale aj priestor pre zábavu. V sekcii Moja trieda si aj vy môžete založiť vlastnú virtuálnu triedu, tak ako to urobilo už vyše 240 tried z celého Slovenska. Alebo sa zapojte do množstva súťaží, ktorých nájdete na portáli viac než dosť.

Čo je nové
- vynovený dizajn, vďaka čomu sa učivá či maturitné okruhy hľadajú ešte ľahšie.
- nové video lekcie z matematiky, fyziky, chémie, biológie, slovenčiny, dejepisu a geografie pre druhý stupeň ZŠ a gymnáziá
- všetky video lekcie sú už prístupné nielen na kolekcii DVD, ale tí z vás, ktorí ste zákazníkmi Orangeu si ich môžu pozrieť aj priamo na portáli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>